نتایج جستجو برای عبارت :

نفرات برتر امتحانات نوبت اول

برنامه امتحانات نوبت اول آموزشگاه به دانش آموزان ارائه شد. امتحانات طبق دستورالعمل اداره ذیربط از 7 لغایت 25 دی ماه برگزار می گردد. امید است با تلاش دانش آموزان عزیز و حمایت خانواده های گرامی در پایان برای یک یک دانش آموزان توام با موفقیت باشد برنامه امتحانات نوبت اول
نفرات برتر کنکور اعلام شدند؟ الان وقت این است که این نفرات برتر، از قلم چی پول بگیرند و بگویند آزمون هایش را شرکت می کرده اند. از گزینه دو هم. و بعد بگویند فقط کتاب های گاج را می خوانده اند. و فقط خیلی سبز و کلاغ سفید و پرتقال خونی هم! البته همه ی اینها بعد از این است که به سفارش صدا و سیما گفته اند هیچ آزمونی شرکت نکرده اند و هیچ کتاب کمک درسی نخوانده اند، الا نص اتم و اکمل کتب درسی رسمی!
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
امتحانات نوبت اول دانش آموزان در حالی به پایان رسید که در این بین سه نفر از برگزیدگان مدرسه بوعلی که در امتحانات نمرات برتر را کسب کرده بودند در جشن پیروزی انقلاب تقدیر شدند.
۱. ابوالفضل محمد علیپور ؛ پایه هفتم ، معدل ۲۰۲. مرتضی باختر ؛ پایه هشتم ، معدل ۱۸.۹۳ ۳. علی محمدی ؛ پایه نهم ، معدل ۱۹.۳۶
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
ساعت بازیهای امروز لیگ برتر از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
برنامه بازی های لیگ برتر خلیج فارس
ارائه نتایج موجود امتحانات ورزشی لیگ های درونی و لیگ برتر لیگ برتر 19 00 لیگ اروپا یک چهارم 23 30 مطالب مرتبط با دو های. به همه حال بازی آزادی تهران و خودرو سازی گروه آزادی در هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل خودرو سازی تبریز یک بر خالی پیروز.
ادامه مطلب
با سلام و احترام : 
جلسه ى دیدار با اولیا فردا سوم اردیبهشت ماه از ساعت  ٧:٣٠ الى ٨:٣٠ در کلاس برگزار مى شود 
شرکت در این جلسه با توجه به اهمیت آن الزامى است 
خلاصه اهم عناوینى که مطرح خواهد شد:
امتحانات نهایى نوبت دوم و ارائه برنامه امتحان
امتحانات میان نوبت دوم ( معرفى )
و نحوه ى تاثیر آن در ترم
کارنامه ى  انضباطى و 
کارنامه درسى تا آخر فروردین
برگزارى کلاسهاى فوق برنامه با توجه به درخواست اولیا
آشنایى با مدارس متوسطه
بررسى نکات ضعف و قوت دان
باسلام ، با توجه به پیش رو داشتن امتحانات نوبت اول
بنا به تصمیم مدرسه و به جهت کمک به دانش آموزان پیرامون داشتن فرجه بیشتر برای مطالعه دروس امتحانی قرار بر این شد که امتحان نوبت اول درس تفکر و سواد رسانه ای یک هفته قبل از برنامه امتحانی گرفته شود.
به همین منظور هفته آینده 1 دی ماه 98 امتحان نوبت اول درس تفکر تا صفحه 62 گرفته خواهد شد.
به دیگران اطلاع دهید
موفق باشید
اطلاعیه /بروز رسانی(شماره 2)با توجه به برودت هوا و احتمال یخبندان معابر و جاده ها ، فردا سه شنبه ۲۴ دی ماه وضعیت تعطیلی مدارس به این شرح می باشد.#نواحی یک و دو : مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#سلماس:مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#تکاب: مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#سردشت:مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#خوی: مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#نقده:مدارس ابتدایی شهری و
سراسری
کارشناسی ارشد
کاردانی به کارشناسی
کاردانی فنی و حرفه ای
جامع علمی کاربردی
دکترای تخصصی
پیام نور
آزمون های بین الملل
استعدادهای درخشان
TOLIMO
سایر آزمون های استخدامی
استخدامی متمرکز اجرایی
عمومی

سرویس ها
اخبار و اطلاعیه
ثبت نام
کارت
اعلام نتایج
برنامه زمانی
انتخاب رشته
اعلام نفرات برتر ازمون سراسری سال 1398
1398/05/15
نسخه چاپی
  نفرات برتر هر یک از گروههای آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسر
با سلام
شروع امتحانات ترم دوم از شنبه مورخ 98/2/21 ( 21 اردیبهشت ) می باشد که برنامه بزودی بر روی سایت قرار خوهد گرفت .
برنامه امتحانات ترم دوم  سال 98 - 97 
پایه های دهم و یازدهم کلیه ی رشته ها         دانلود        بزودی
پایه سوم رشته دیزل و برق صنعتی                 دانلود          بزودی
نوبت دهی از بیمارستانها, 
نوبت دهی از بیمارستانها از تمام بیمارستانهای مورد نیاز شما در زمان دلخواهتان نوبت میگیریم 
کافیه تماس یا تلگرام پیغام گذارید 09148045964
نوبت دهی از بیمارستانها,
اگر وقت یا دسرسی به اینترنت ندارید نوبت گیری از بیمارستان ها رو به ما بسپارید
نفرات برتر کنکور سراسری تجربی 98 اعلام شدند

نام
نام خانوادگی
رتبه
شهر

ازدمهر
احمدی نژآد
1
تهران

محسن
رستکار
2
تبریز

فرهنگ
امیری
3
شیراز

رسا
ظفری
4
تبریز

محمدرضا
ارشدی صوفیانی
5
تبریز

امیررضا
بسکابادی
6
مشهد

گلسا
مصباحی
7
شیراز

ریحانه
فرخی ملکی
8
رشت

سیاوش
کیانپور
9
اهواز

سید مهدی
زارع زاده ابرکوقویی
10
بیرجند

امیرحسام
زارع
10
ابرکوه

توصیه می شود برای انجام انتخاب رشته تخصصی، مشاوره انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 تمامی رشته
احتراما مقتضی است مدیران محترم مدارس موارد ذکر شده در ذیل را مطالعه ونسبت به بکارگیری آنها اقدام نمایند .
1) امتحانات داخلی مدارس همانند امتحانات نهایی با جدیت تمام باید برگزار گردد. ( شیوه نامه و شرح وظایف عوامل اجرایی امتحانات و نمون برگها و نمونه صورتجلسات جهت استفاده
ادامه مطلب
 معرفی رتبه یک کنکور تجربی 98
سازمان سنجش اسامی نفرات برتر کنکور 98 رشته تجربی رو منتشر کرده است و همه ما دوس داریم بدونیم که ده نفر اول کنکور چه کسایی هستند. منتها همیشه یک کنجکاوی خاصی برای دونستن اینکه نفر اول هر رشته کی هست داریم.
با همین هدف ما علاوه بر اسامی نفرات برتر کنکور 98 رشته تجربی، بطور ویژه رتبه یک کنکور تجربی 98 را معرفی کرده ایم.
طبق اطلاعیه سازمان سنجش رتبه یک کنکور تجربی 98 آقای ایزدمهر احمدی نژاد از تهران می باشد.
برای مشاهد
  پایه هفتم
نام و نام خانوادگی
معدل     

بهشاد ساکی پور
20

آریو جافریان
20

آرتین جافریان
19/93

احمد رضا خلیلی
19/93

علیرضا طهماسبی
19/93

عارف بهاروند
19/93

پایه هشتم

اشکان بابایی جودکی
20

مهدی حسینی
20

ابولفضل رجبی
20

محمد رضا نظری
19/93

محمد جواد کشوری
19/86

معین ساکی
19/86

رضا صیادی
19/86

پایه نهم

عرشیا پیری
20

امیر حسین جمشیدی پور
20

آرین سپهوند
20

امیر محمد فعلی
20

آرتین رحیمی
20

حسام طالبی
19/93

حسین امیدی
19/93

۱. بابام هر سال که نفرات برتر اعلام می‌شه، با یه شوق و ذوق خاصی همه‌ی نفرات رو نگاه می‌کنه… باور کنید برق توی آسمون چشماش رو می‌شه کامل دید… بعدش می‌گه: «یادش به خیر! منم یه روزی مثل همینا بودم…»
[هر سال نگاه می‌کنه ها… :| حتی زمانی که من خوندم کنکوری نبودم!]
و من با شنیدن این جمله غمگین‌ترین موجود دنیا می‌شم… این که هیچ‌وقت نمی‌تونم به دخترم / پسرم همچین جمله‌ای رو بگم… :(
۲. شارژ گوشیم تموم شد و از اون جایی که کاملا گوش به زنگِ اعلام نتا
با سلام
شروع امتحانات ترم دوم از شنبه مورخ 98/2/21 ( 21 اردیبهشت ) می باشد .
برنامه امتحانات ترم دوم  سال 98 - 97 
پایه های دهم و یازدهم کلیه ی رشته ها         دانلود        دریافت
پایه سوم رشته دیزل و برق صنعتی                 دانلود          دریافت
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، سازمان سنجش در اطلاعیه ای اسامی نفرات برتر کنکور سراسری 98 را در 5 گروه آزمایشی اعلام کرد .کنکور سراسری در روزهای 13 و 14 تیر ماه در 5 گروه ازمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان  برگزار شد . طبق اطلاعیه سازمان سنجش کارنامه اولیه کنکور سراسری در روز چهارشنبه 16 مرداد ماه بر روی سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد .

برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر لینک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews2/3673/اعلام-
حکم شرعی تقلب در امتحانات

احکام شرعی در خصوص تقلب در امتحانات

با
توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات مدرسه و دانشگاه حکم شرعی و نظر مراجع
تقلید در خصوص تقلب در امتحانات را برای شما کاربران گرامی گردآوری نموده
ایم.
حکم شرعی تقلب در امتحان:
ادامه مطلب
بهترین روش  درس خواندن در زمان امتحانات
روش درس خواندن در زمان امتحانات در بین دانش آموزان متفاوت می باشد.
ولی اکثر آنها در پی روشی هستند که بتوانند درست مطالعه کنند و در امتحانات موفق شوند.
روش صحیح مطالعه چهار مزیت اساسی زیر را برای دانش آموزان دارد:
-کاهش زمان مطالعه
-افزایش میزان یادگیری
ادامه مطلب
قبل از هر چیزی باید عذر خواهی کنم که مدتی از وبلاگ دور بودم !!راستش امتحانات شروع شده بود و من سخت درگیر امتحانات بودم تا بتوانم امتحانات را با موفقیت و آنجور که خودم دوست دارم به پایان ببرم.البته خیلی در خور تشویق نبودم ولی ای بدک نبود و نمراتم به نظر خوب بود با این حال این وضعیت باعث فاصله از وبلاگ نبایست میشد که متاسفانه شد. شایان ذکر اینکه هنوز هم امتحانات من تموم نشده و تا 25دیماه ادامه داره ولی خوب راستش برخی از دوستان لطف داشتن و با نظر خو
خوب این روزها منتظر دو واقعه مهم هستم.یکی نیروگاه اتمی که باید طی یکی دو ماه آینده کسانی که در مرحله کتبی و مرحله روانشناسی قبول شدن رو برای مصاحبه عقیدتی دعوت کنه.من هم منتظر تماس و دعوتشون هستم ...
نیروگاه سیکل ترکیبی قشم هم که دو سه روز پیش آزمون دادم و حدود ۱۲ روز دیگه نتیجه کتبیش میاد و نفرات برتر رو دعوت به مصاحبه می کنند که در مورد این قضیه هم خیلی بدبین نیستم و امکانش هست که جز نفرات قبول شده کتبی باشم.
اما یه نکته مهم.وقتی سر کار بودم آرز
برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم تمام رشته ها در لینک زیر
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
کانال اطلاع رسانی امتحانات نهایی پایه های دوازدهم تجربی،ریاضی،انسانی
http://telegram.me/davazdahumi
کانال اخبار امتحانات نهایی دوازدهم    
کانال امتحانات نهایی پایه دوازدهم
رتبه برتر کنکور سراسری 98
درصد و کارنامه رتبه های برتر کنکور 98
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : – | موضوع : کنکور سراسری 98 | نویسنده : سازمان سنجش
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : کنکور ریاضی , تجربی و انسانی

رتبه برتر کنکور سراسری 98 : ی در ادامه این متن شما میتوانید نفرات برتر کنکور سراسری 98 را مشاهده نمایید. همانطور که میدانید یک روز قبل از اعلام نتایج کنکور 98 ، رتبه های برتر نیز اعلام میشود .

رتبه برتر کنکور سراسری 98 : ی در ادامه این متن شما میتوانید نفرات برتر کنکور سراسری 98 را مشاهده نمایید. همانطور که میدانید یک روز قبل از اعلام نتایج کنکور 98 ، رتبه های برتر نیز اعلام میشود .

مدارس هیئت امنایی به دلیل داشتن کادر آموزشی ، کادر تربیتی خوب و همچنین شهریه نسبتا پایین چند سالی است مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و والدینشان قرار گرفته است . دانش آموزان متقاضی این مدارس باید در بازه زمانی بعد از امتحانات نوبت دوم خرداد تا پایان مرداد ماه ثبت نام خود را در این مدارس انجام دهند . 
مدارس هیئت امنایی در مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و دوم اقدام به پذیرش دانش آموز می کنند و دانش آموزان تنها با تحویل مدارک و داشتن شرایطی که مدرس

مدیران درجه یک، کسانی را استخدام می‌کنند که از خودشان بهتر و تواناتر هستند، اما مدیران درجه دو و پائینتر با نگرانی از دست دادن جایگاه خود، افرادی از خود پایینتر را استخدام می کنند و همینطور نفرات رده های پایینتر و ... (چون مسلما آنها هم نفرات درجه یک نیستند)
 لذا پس از مدتی با موجی فراگیر از نفرات ضعیف و ناتوان در ساختار سازمان مواجه می شوید که معدود افراد توانمند را نیز فلج می کند ...
✍ #استیو_جابز به این پدیده " انفجار ابله ها " می‌گوید.
#گای_ک
بنام خداوند قادر ز هیچ
خداوند فکر و خداوند ایج 
خداوند افراد ایجی تبار 
هنر با هنرمند گرددبسیج
با سلام به همه کسانی که زادگاه خودشان و یا پدرانشان ایج بوده و این افتخار بزرگی است که منسوب به ایج باشیم و این وب لاگ اختصاص دارد به هنرمندان ایج اعم از :
شاعران 
بازیگران 
ورزشکاران 
خطاطان
نویسندگان 
ایده های برتر 
مدال آوران 
حافظان 
متفکران 
اندیشمندان 
دانشجویان برتر 
دانش آموختگان برتر 
مدرسان برتر 
صنف های برتر 
مشاغل برتر 
خیرین 
و.....
سوالات فصل به فصل علوم هشتم با جواب
نمونه سوالات علوم هشتم PDF
نام درس : علوم | موضوع : نمونه سوال | نویسنده : –
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه هشتم

نمونه سوالات علوم هشتم فصل به فصل : امروزه با نزدیک شدن به امتحانات دانش آموزان نگران سختی یا آسانی امتحانات هستند . ما برای شما مجموعه ای از نمونه سوالات فصل به فصل علوم هشتم را قرار داده ایم که شما عزیزان میتوانید با دریافت نمونه سوالات علوم ه
در شرایطی که مدارس برخی شهرهای کشور به دلیل آلودگی هوا تعطیل شده است، امروز امتحانات نهایی حدود ۱۴۷ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور برگزار می‌شود.
در همین راستا دانش آموزان دنبال راه هایی برا آلوده کردن هوا هستند
این جمله توی گوگل داره سرچ میشه:
‏چگونه هوا را آلوده کنیم؟
یکی از سوالات چالش بر انگیزی که در دوران دانشگاه و در اوایل جوانی همه با آن درگیر می شوند این است که یک سیستم و یا یک کشور باید از بالا به پایین اصلاح شود و یا از پایین به بالا؟
اگر بخواهم مقدمه ای بر این بحث بنویسم و منظور خود را بیشتر توضیح دهم باید اشاره کنم که برخی افراد مانند اینجانب قبلا معتقدم بودیم که نفرات و اعضای پایین یک هرم قادر هستند با اصلاح خود و افراد نزدیک به خود باعث ایجاد تحول و اصلاح شوند. این تفکر در ظاهر بسیار زیبا و ظاهرا ا
خیلیا هستن امتحانات رومثل یک شتری میدونن که در خونه همه خوابیده و دوران استراحت و غفلت میشه براشون ولی باید توجه کنید امتحانات فرصت جلو زدن از رقیباست و با یک برنامه و روش درست درس خوندن میتونید چند برابر از رقیباتون بیشتر جلو بزنید پس توضیحات استاد شیرافکن رو مشاور ۱۷۴ رتبه زیر هزار کنکور ۹۸ بودن رو گوش بدید توضیحات ادامه دارد …

برای دیدن این ویدیو به این آدرس مراجعه کنید: راهکارهای مدیریت زمان
یکی از دغدغه های دانش آموزان بعد از ایام امتحانات این است که سطحشان در هر درس در چه حد است !!!
من نیز پس از ایام امتحانات دچار این سردرگمی شده بودم که پس از استفاده از این کتب توانستم یک ارزیابی مفید و جامع نسبت به خود داشته باشم.  یا به عبارت دیگر پس از مطالعه ی دروس نیم سال اول و هم چنین دروس پایه در پی یافتن نقاط ضعف و قوت خود بودم.
ادامه مطلب
{به نام خدا}(( مسابقه ی کتابخوانی نور ))به اطلاع تمامی عزیزان میرسانیم،مهلت ثبت نام در مسابقه ی کتابخوانی ، مسجد امام حسین(ع)سده لنجان تا ۱۵ مرداد ماه ۹۸ می باشد.**اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر****مبلغ ثبت نام،1000تومان می باشد**مکان ثبت نام:کتابخانه ی مسجد امام حسین(ع)ساعات مراجعه:ساعت16تا20تلفن تماس:03152437650اطلاع بیشتر در وبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
قوانین بتل رپ برای شرکت کننده های مسابقه :
♻️ مهلت ارسال کار فقط 24 ساعت
♻️ هر ده تا کلمه باید در تکستتون استفاده بشن
♻️ حداقل 2 دقیقه زمان داشته باشه
♻️ همه باید با ویس تلگرام کارشونو ضبط کنن
♻️ کلماتی که بهتون دادیم باید واضح بیان بشن
♻️ درج آیدی کانال همراه با لقب یا اسم و آیدی خودتون روی ویس
همچنین توجه داشته باشیدکه : شروع بتل حداقل با 10 نفر امکان پذیر هست و به محض تکمیل نفرات، زمان شروع بتل یک روز قبل از ارسال ده تا کلمه و بیت در کانال
دانلود نمونه سوال قرآن هفتم با جواب
نمونه سوالات نوبت اول و نوبت دوم
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : قرآن | موضوع : نمونه سوالات | نویسنده : کانون قلم چی
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه هفتم

ادامه مطلب
من خیلی میترسم ...میترسم این روزا بگذره ...
جوونیام بگذره .‌‌‌‌...
جوونیات بگذره ...
تو به غصه و صبر ‌‌‌...
من به خستگی ...
آره ....هعی ...
دلم رفت و نیومد از اونجایی که تویی ....
قراره این روزایی که بهترین روزای عمرمونه ...
اینطوری تموم شه؟
با این کارای سخت ...با این بی حوصلگی ...؟؟؟
پس نوبت ما ...کی میرسه؟
چرا ما باید باهمه فرق داشته باشیم؟
یه بار بزن زیر قاعده و قانونامون...
گوشی رو بردار و یه زنگ بزن ...
بگو نوبت ما ...کیه؟
قول میدم بعد شنیدن جوابت هیچی نگم ...
ف
امار اولین دوره کاستوم به شرح زیر میباشد:
تاریخ اخرین بازی(دور اول) : 1399/2/19
نتیجه امتیاز نفرات برتر:
یان 46
شاهین 45
کرکس 40
رضا 34
صافلول 30
فرزاد 23
مهندس 21
مهدی 20
تعداد قهرمانی(فردی) : هر10قهرمانی=️
کرکس️
یان
شاهین
صاف 
رضا
فرزاد
مهدی
مهندس
ترامپ 
امیرحسین 
مهدی ب
عقاب
محمد 
اسا اکبر
امیرعباس
چائو
باسمه تعالی

فرم ثبت صورتجلسه شورای دانش آموزی مدرسه

استان :   چهارمحال و بختیاری          منطقه/شهرستان:  شهرکرد       دوره تحصیلی  : ابتدایی دوره اول و دوم  
مدرسه : دبستان دخترانه  غیر دولتی هوشمند امید        جنسیت :  دخترانه      تاریخ: 97/10/29       شماره ی جلسه :5

دستور جلسه
:

1.       
برنامه ریزی برای اعلام نتایج امتحانات نوبت
اول

2.       برنامه ریزی
برای اهدا جوایز به نفرات برتر نوبت اول

3.

خلاصه
مذاکرات  :

توف
ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز در امتحانات پایانی نیمسال اول 99-98، به اطلاع می رسانم روز چهارشنبه 11 دی حضور ندارم. هفته آینده روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه حضور دارم. سایر روزهای حضور متعاقبا در وبلاگ اطلاع رسانی خواهد شد. هماهنگی از طریق ایمیل ضروریست. موفق باشید
دو روزه که امتحانات شدیدم! تمام شده، ذهنم و خودم احساس راحتی و آزادی داریم اما بدنم، معتاد به آدرنالین (epinephrine) توی خونم شده و دائم بهم آلارم میده یک کاری بکن، یک کار جالب، یک کار جدید. بدن فرق بین هیجان و اضطراب را نمی‌فهمه فقط نسبت به اون واکنش نشون می‌ده و میگه شرایط را بهتر کن. فکر می‌کنم این یکی از دلایل رقصیدن های ما بعد از امتحانات‌ و شرایط اضطراب‌آور باشه.
با اعلام برنامه سرمربی نارنجی پوشان تمرینات تیم فوتبال سایپا، 20 خرداد شروع خواهد شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، فصل نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، طبق برنامه پیشنهادی سازمان لیگ فوتبال از تاریخ 10 مرداد ماه آغاز خواهد شد و تیم فوتبال سایپا با سرمربیگری ابراهیم صادقی در این دوره از رقابت ها حضور خواهد داشت.
باشگاه سایپا با تعیین سرمربی این فصل خود پیش از
بااین کانال به کانال های درسی دیگری نیاز نداریدکانال مارا به دوستان خود معرفی کنیددرسنامه،آزمون،نمونه سوال،پاورپوینت،فیلم آموزشی و... از همه دروسهرشب یک سوال از دروس گذاشته می شود و نفرات برتر در کانال معرفی می شوندادمین:امیرعلی شهبازیوبا حضور دبیران تیزهوشانفایل های خود رابه آدرس زیر ارسال نمایید:https://t.me/payehaftomsampad
برای اطلاع از آخرین فایل های درسی ما عضو کانال شویدpayehaftomsampad@
در این مطلب به نقد و بررسی قابلیت های افزونه نوبت دهی و رزرواسیون bookly می‌پردازیم؛ با استفاده از افزونه بوکلی امکان فروش بلیط مسافرتی، بلیط سینما، انواع رزرواسیون و نوبت دهی برایتان فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر از افزونه نوبت دهی بوکلی ما را همراهی کنید.
  افزونه نوبت دهی bookly با بیش از 28 هزار فروش موفق
چرا نیاز به استفاده از افزونه نوبت دهی و رزرواسیون bookly داریم؟
 افزونه نوبت دهی و رزرواسیون bookly دارای امکانات و ویژگی های فراوانی است ک
از همان عنفوان کودکی (شما بخوانید دبستان) آدمی نبودم که در خانه درس بخوانم یا مشق بنویسم:/ امتحان هارا در نهایت بی حوصلگی میخوانم و درس هایم هم گاهی مینوشتم و گاهی نه(خداراشکر الان مشق نداریم:|) حتی یکبار امتحان ترم را در مدرسه خواندم و پاس کردم:/ و الان دقیقا نمیدانم که چگونه این همه پله ی (مثلا) ترقی را طی کرده ام:/ آن معدل های بالا .. آن نمره های درخشان .. شاید خداوند از من خوشش آمده و خواسته است که یک حالی بهم بدهد و در امتحانات امداد غیبی را به دا
در بازی پوکر هولدم و اوماها، پوزیشن شما حریفاتون  نسبت به دیلر، موضوع بسیار مهمیه که مخصوصا موقع تصمیم گیری در مورد اینکه کدوم دستها قبل از فلاپ قابل بازی کردن هستند و کدوم دستها رو باید فولد کرد، ازش استفاده میشه. یه ضرب المثل قدیمی پوکری هست که بطور خلاصه اهمیت پوزیشن رو مشخص میکنه، این ضرب المثل میگه که: -پوزیشن یعنی همه چی. اهمیت و ارزشمند بودن داشتن پوزیشن (پوزیشن داشتن بطور خلاصه یعنی اینکه شما جزو نفرات آخری باشید که نوبت بازیتون میش
برنامه امتحانات نهایی دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی سال دوم دبیرستان پایه دوازدهم دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی سال سوم دبیرستان دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی پیش دانشگاهی دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی فنی حرفه ای دی ماه ۹۸

ادامه مطلب
به نقل از سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، بطحایی درباره امتحانات دانش‌آموزان نیز گفت: در پایه دوازدهم چاره‌ای جز برگزاری امتحانات نهایی در موعد مقرر نداریم ولی تسهیلاتی قائل خواهیم شد. در دوره متوسطه اول و ابتدایی تصمیم خود را اعلام خواهیم کرد تا بخش‌هایی از کتاب حذف شود و امتحان از مباحثی که دانش‌آموزان گذرانده‌اند، گرفته شود.
برای مطالعه ادامه این خبر روی لینک زیر کلیک کنید :
www.heyvagroup.com/shownews2/2996/برگزاری-امتحانات-نهایی-در-موعد-مقرر.html
جواب فعالیت های علوم نهم
دانلود گام به گام علوم نهم : در گذشته برای شما گام به گام های نهم را به صورت رایگان و کامل قرار داده بودیم . امروز هم تصمیم گرفتیم تا گام به گام علوم نهم یا همان علوم را در سایت نمره برتر قرار دهیم . درس علوم تجربی در ایام امتحانات سوالات زیادی را به خود اختصاص داده است .
ادامه مطلب
مشتری برتر

در طول حدود سه دهه تولید وایت برد ثابت نمودیم که همواره برترین کیفیت را ارایه نموده ایم.

رضایت کاربران ما در این مدت عامل اصلی در بالا بردن کیفیت بوده است.از همه شما متشکریم.
مشتریان ما یقینا برتر از دیگران هستند......
از همان عنفوان کودکی (شما بخوانید دبستان) آدمی نبودم که در خانه درس بخوانم یا مشق بنویسم:/ امتحان هارا در نهایت بی حوصلگی میخوانم و درس هایم هم گاهی مینوشتم و گاهی نه(خداراشکر الان مشق نداریم:|) حتی یکبار امتحان ترم را در مدرسه خواندم و پاس کردم:/ و الان دقیقا نمیدانم که چگونه این همه پله ی (مثلا) ترقی را طی کرده ام:/ آن معدل های بالا .. آن نمره های درخشان .. شاید خداوند از من خوشش آمده و خواسته است که یک حالی بهم بدهد و در امتحانات امداد غیبی را به دا
اطلاعیه
قابل توجه دانشجویان دروس یکپارچه سازی و نظریه زبان ها :
همانطور که در کلاس گفته شد برای هر یک از دروس فوق دو جزوه ی مشابه که مکمل یکدیگر هستند در وبلاگ بارگذاری شده است که مطالعه ی هر دو جزوه برای امتحانات پایان ترم لازم و ضروری است.
موفق باشید.
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
به اطلاع همکاران گرامی می رساند نتایج نهایی امتحانات دی ماه در تمامی مقاطع از طریق سامانه فاینال قابل دریافت است و برای ارسال فارغ التحصیلی دانش آموزان متوسطه نظری و فنی تا دوشنبه 98/11/13 فرصت خواهید داشت . برای ارسال فارغ التحصیلی دانش آموزان پیش دانشگاهی فرصت تا 98/11/5 بوده و به اتمام رسیده است . 
این روزها خیلی افکار و حرف ها توی ذهنم می چرخه،حالا که بعد از سی و چند روز فشار امتحانات فرصتی برای نفس کشیدن پیدا کردم می خوام درباره اونچه توی ذهنم می گذره بنویسم تا از این حالت گمراهی در بیام،خیلی حرف دارم که بزنم یک قسمتیش رو می خواستم همین چند روز پیش بنویسم ولی صدای خرناسه هم اتاقیم اصلا نمی گذاشت تمرکز داشته باشم البته دلیل اصلی عدم تمرکزم فشار و استرس امتحانات بود!!!
ادامه مطلب
✨✨✨
   " قرآن و عترت رهگشای زندگی "
✨✨✨✅ در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اربعین سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی و یاران همراهموسسه قرآنی ، فرهنگی شیفتگان وحی برگزار کرد :
✅ شانزدهمین جشنواره ویژه ایام الله دهه مبارک فجر : با محوریت خانواده موفق همراه با اهدای جوایز نفرات برتر مسابقات
         گزارش مختصر جشنواره⬅️مجری:استاد توانمند سرکار خانم عزتی ⬅️ قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط استاد توانمند و چهره شاخص ق
برای شهروندان تهرانی که از صف های طویل معاینه فنی خسته شده اند سایت نوبت گیری انلاین توسط شهرداری ایجاد گردیده است در این سایت پس از ورود با تصویر زیر مواجه میشویم و در قسمت زیرین آن قابلیت انتخاب نوبت دهی اینترنتی و استعلام گواهی معاینه فنی دیده میشود

دیروز از مرکز مشاور زنگ زدن رو گوشیم
همون مرکز مشاوری که مشاور اول بود و ما چند سال مثل بز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! می رفتیم اونجا
گوشی رو برداشتم
میگه چرا نوبت داشتی نیومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم من؟؟؟؟؟؟؟؟
میگه بله
همکارش از اون طرف میگه آقا بود نوبت گرفت
منشی پافشاری میکنه که به مرحوم بگو چرا نیومده!!
گفتم ببخشید خودتون زنگ بزنید!!
شماره خواست که دادم
ساعت سه و نیم بود زنگ زدن
مرحوم برای ساعت سه نوبت گرفته بوده و نرفته!!

ادامه مطلب
مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان پس از معرفی برترین ها در رشته های قرائت و حفظ برادران در اصفهان آغاز شد.
چهل‌ و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در بخش بانوان با رقابت شرکت کنندگان در رشته های ترتیل و حفظ ۱۰ جز در تالار ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد که پس از برگزاری برترین های دو رشته قرائت ترتیل و حفظ ۱۰ جزء مشخص شدند.
گفتنی است فردا دوشنبه ۱۵ مهر ماه  متسابقین در  رشته حفظ ۲۰ جزء با هم به رقابت خواهند پرداخت و برگزیدگان نیز  مش
به اطلاع دانشجویان عزیز همه رشته های کارشناسی ارشد مدیریت (کسب وکار،‌ بازرگانی، دولتی،‌ کارآفرینی، فناوری اطلاعات، اجرایی و MBA) می رسانم برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال اول 99-1398 (پاییز 98) از سوی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور اعلام شد.البته این برنامه فقط جهت برنامه ریزی اولیه است  و برنامه قطعی و موثق همان گزارش 428 (کارت آزمون) خواهد بود.
دانلود برنامه امتحانات پایان ترم پاییز 1398

نتیجه بازی من سیتی و تاتنهام از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
خلاصه بازی منچسترسیتی 4
سایت عادی نظر نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار امتحانات فوتبال نتایج موجود جدول ها و ویدئوهای امتحانات لیگ ایران اروپا و دیگر نقاط. تاتنهام سر نظر برگشت مرحله یک چهارم آخرین چمپیونزلیگ با بهره 4 3 صورت ویژه دو منچسترسیتی تاتنهام شامل ویدیو ها اخبار و.
ادامه مطلب
نتیجه بازی دیشب تاتنهام و منچسترسیتی از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
منچستر سیتی
سایت عادی نظر نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار امتحانات فوتبال نتایج موجود جدول ها و ویدئوهای امتحانات لیگ ایران اروپا و دیگر نقاط. با گزارش ورزشکار 3 تیم منچسترسیتی با برتری 3 بریک در بر تاتنهام در احساساتی ‌ترین بازی هفته سی و چهارم لیگ بزرگ انگلیس در یک قدمی پهلوانی در.
ادامه مطلب
نتیجه بازی منچسترسیتی و تاتنهام از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
نتیجه دیدار منچسترسیتی و تاتنهام تداوم ناکامی گواردیولا در اروپا
سایت عادی نظر نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار امتحانات فوتبال نتایج موجود جدول ها و ویدئوهای امتحانات لیگ ایران اروپا و دیگر نقاط. اخبار بازی ها نقشه بازی ها و ویدیوهای تیم انگلیس لیگ انگلیس لیگ.
ادامه مطلب
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این نغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
.
این هوا جان میدهد برای اینکه بروی در کوچه ها و خیابان آهسته و آرام قدم بزنی و لذتش را ببری. یا اینکه بروی در بالکن خانه فرشی کوچک و پا نخورده پهن کنی، ژاکتی نه چندان کلفت اما گرم بپوشی، لیوانِ نیم پُر چای را در دست راستت بگیری و با دست چپ هوایش را داشته باشی که نریزد و آرام یک گوشه بنشینی و کتاب بخوانی!
از آن کتاب های رمان فانتزیِ کاهیِ سبکِ خوش بو و خوش خط! آنهایی که خیالت را پرواز میدهد و فکرت را عمق! آنهایی که وقتی دستت میگیری نمیتوانی زمین بگ
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این تغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
روش های کاهش اضطراب امتحان
بهترین راه برای کاهش اضطراب در ایام امتحانات زدن تقویم امتحانات به دیوار اتاقه چون برگزاری امتحانات در دانشگاه مثل دوران دبیرستان شکل منسجمی نداره و آزمون‌ها در تاریخ‌ها و ساعات پراکنده برگزار می‌شن.همچنین سعی کنید تو ایام فرجه‌ها به خوبی برای امتحان آماده بشین و مطالب رو برای شب امتحان نذارین و برای ایام امتحانات برنامه از پیش تعیین شده‌ای داشته باشین.  دانشجوها می‌تونن تو یکی از شبکه‌های اجتماعی که حضور
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

عملکرد تیم شهرستان 5طلاو1نقره و8برنز به مربیگری وسرپرستی سنسی پریسایی و سنسی حیدری
نفرات اول:
فاطمه مسلمی.یگانه غلامی.ساینا ثابت.زهرا حیدری.هانیه سادات افضلی.
نفر دوم:
فاطمه پریسایی:
نفرات سوم:
فاطمه درستکار.درنامحمد پور.هستی موسوی.فاطمه سالاری.فاطمه اسلمی.النا نگهداری.مهیاپناهی.نرگس پناهی
با مربیگری جمشیدی وپریسایی وسرپرستی خانم حیدری
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت

«کنکور از ۸۰ درصد کتاب‌های درسی پایه دوازدهم است»
‏معاون وزارت آموزش و پرورش: امتحانات پایه دوازدهم حضوری خواهد بود، حجم امتحانات نیز ۸۰ درصد محتوا با ۲۰ نمره خواهد بود و ۲۰ درصد هم نمره اختیاری است تا آموزش‌های ارائه شده دوره ⁧‫کرونا‬⁩ هم ترتیب اثر داده شود.
مسابقه دارت در ایام الله دهه فجر در کتابخانه عمومی شهید عراقی از طرف واحد مقاومت بسیج مدرسه فارابی و با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کنگاور و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار و با حضور جمعی از بسیجیان اغاز شد و به نفرات برتر جوایز اهدا شد .
پرسپولیس در مجموع 18 دوره لیگ برتر، عنوان پرافتخارترین تیم را در اختیار دارد. در شرایطی که نوزدهمین دوره مسابقات طی هفته‌های آتی آغاز خواهد شد، ترین‌های این تیم در تاریخ لیگ برتر مرور شده است. پرسپولیس در ادوار گذشته لیگ برتر، دوران پرفراز و نشیبی را سپری کرد. این تیم نخستین تیمی بود که تعداد قهرمانی‌اش از یک بیشتر شد ولی در برخی از دوره‌ها خطر سقوط به دسته پایین‌تر را نیز احساس کرد ولی سرخپوشان در 3 فصل گذشته رویایی ظاهر شدند و با 3 قهرمان
دسترسی به نمونه سوال امتحان نهایی یک راه تاثیرگذار جهت افزایش نمره شما در طول امتحانات پایانترم می باشد.

کلاسند نمونه سوالات سال های گذشته امتحان نهایی را برای شما عزیزان آماده کرده است.
دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی از کلاسند
دسترسی به نمونه سوال امتحان نهایی یک راه تاثیرگذار جهت افزایش نمره شما در طول امتحانات پایانترم می باشد.

کلاسند نمونه سوالات سال های گذشته امتحان نهایی را برای شما عزیزان آماده کرده است.
دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی از کلاسند
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت: 19:50
توسط:محمود
استاد سلام با عرض تسلیت وطول عمر با عزت برای حضرتعالی درخصوص شروع سال تحصیلی در دروره اول متوسطه هنوز خطای 1057رفع نشده با توجه به نزدیکی امتحانات راهکار چیست؟ سپاس

با سلام خدمت همکار محترم
در مورد دوره اول متوسطه وزارت هنوز تصمیم نگرفته است که در سناد باشد یا برنامه های دانش آموزی مثل سال قبل فعال باشند مثل اینکه تصمیم گرفتن در این مورد خیلی سخت است باید برای داشتن چنین مسئولینی غم گریه کرد
----------------------
برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر ایران
- کمیته مسابقات برنامه نیم فصل دوم هجدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه نیم فصل دوم مسابقات هجدهمین دوره لیگ برتر به شرح زیر است:
ادامه مطلب
با سلام و عرض ادب خدمت مراجعه کنندگان گرامی مطب دکتر امیرچوپانی
از روز شنبه مورخه 1398/10/28 شما می توانید در این سایت از شعبه یک مطب و در سایت vatio.blog.ir از شعبه دوم این مجموعه نوبت آنلاین بگیرید.
!توجه! نوبت دهی آنلاین این مجموعه ققط بصورت تلفنی و از ظریق دو سایت این مجموعه امکان پذیر میباشد .

مشتری برتر

در طول حدود سه دهه تولید وایت برد ثابت نمودیم که همواره برترین کیفیت را ارایه نموده ایم.

رضایت کاربران ما در این مدت عامل اصلی در بالا بردن کیفیت بوده است.از همه شما متشکریم.
مشتریان ما یقینا برتر از دیگران هستند......

برای مشتریان خوبمان امکانات ویژه ای داریم:

وایت برد سرامیکی و مغناطیسی با عرض 100 و120 در طول نامحدود یک تکه....
09121144229
سلام
مراحل انجام ثبت تغییر رشته در سناد برای پایه دهم به شرح ذیل می باشد: 
1- ابتدا باید وارد سناد شده و از یخش لیست دانش آموزان بر روی عنوان تغییر رشته دانش آموزان کلیک نمایید. 
2- سال تحصیلی را انتخاب و بر روی درخواست تغییر رشته کلیک نمایید. 
3- کد ملّی دانش آموز را وارد نموده و با مشاهده نام دانش آموز در قسمت انتخاب رشته جهت تغییر شاخه، رشته و نوع تغییر را انتخاب کنید.
4- بعد از ثبت نام دانش آموز باید منتظر شد تا مسئول مربوطه آن را تأیید نمایید.
5-
با عرض سلام خدمت عزیزان
برنامه مشاوره فردی بدین شرح است
تذکر 1: دانش آموزان عزیز حتما راس ساعت در دفتر مشاوره حضور داشته باشند
تذکر 2: هنگام مراجعه حتما جدول ثبت فعالیت ها را همراه داشته باشید
تذکر 3: برنامه نوبت مشاوره روزهای پنجشنبه مورخ 28 آذرماه و یکشنبه 1 دی ماه متعاقبا اعلام میگردد

اگر تا به حال هشتگ را در اینستاگرام جستجو کرده اید ، 
قبلاً در برنامه اینستاگرام تلفن همراه وجود داشت که شما فقط 9 پست برتر برای هر هشتگ را مشاهده می کنید ، اما به لطف یک به روزرسانی اخیر اکنون می توانید هنگام جستجوی هشتگ ، بین پست های "برتر" و "اخیر" جابجا شوید (توجه:
بدست آوردن در پست های برتر برای یک هشتگ راهی عالی برای کشف توسط کاربران جدید است. مانند نمایش در صفحه کاوش ، می تواند به یک اثر شبکه عظیم منجر شود که اساساً باعث می شود پست شما در ای
نوبت دهی علوم پزشکی کردستان از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
نوبت دهی علوم پزشکی کردستان
دوره دهی اینترنتی راهنمای مراجعین پیشنهادها تعقیب نتیجه شکایات استفاده همه حقوق حفظ دانشگاه علوم پزشکی کردستان. سامانه دوره دهی بیمارستان بیمارستان چشمه سامانه دوره دهی بیمارستان دیابت بیمارستان کلیه حقوق حفظ دانشگاه علوم پزشکی کردستان سنندج.
ادامه مطلب
امتحانام چندروزیه تموم شده.خداروشکر،عالی گذشت‌.بااینکه حجم مباحث خیلی زیادبود و اونقدری سرم شلوغ بود که وقت نفس کشیدن نداشتم،اما ب خوبی وخوشی گدشت.هم نمراتم خوب شد هم درسی رونیفتادم!'برای درس تغذیه حدود۴۰نفرافتادن(نمره قبولیش دوازدهه) !امامن۱۶شدم یا تشخیص۱۸ونیم،آسیب عملی ب اون سختی۱۹
هیچ چیزی نمیتونم بگم جزاینکه کارولطف خدابوده.واقعا فکرنمیکردم اینقدرخوب بتونم ازپسش بربیام.حتی احتمال میدادم بیفتم!
چیزی که اخیرا متوجهش شدم، بودن یک چ
به چالش هوش ، مسابقه بازی کلمات خوش اومدی :)
از کلمات زیر هر آنچه کلمه ی خاص و معنی دهنده پیدا کردی کامنت کن 
قبل از هرچیز راهنمای چالش رو مطالعه کن 

ر
ز
ف
و
ه
ی

راهنمایی : "روزه" یک کلمه با این کلمات
از همین الان شروع کنید چه کلماتی میتونید پیدا کنید
ببینیم دور اول بازی کلمات کیا نفرات برتر میشن :)
‏«کنکور از ۸۰ درصد کتاب‌های درسی پایه دوازدهم است»
‏معاون وزارت آموزش و پرورش: امتحانات پایه دوازدهم حضوری خواهد بود، حجم امتحانات نیز ۸۰ درصد محتوا با ۲۰ نمره خواهد بود و ۲۰ درصد هم نمره اختیاری است تا آموزش‌های ارائه شده دوره ⁧‫کرونا‬⁩ هم ترتیب اثر داده شود.
توجه                                     توجه

فرصت محدود
به مناسبت ایام امتحانات و امتحان ما برای شما هدیه گران بها در نظر گرفته ایم.

به مناسبت فصل امتحانات هدیه داریم هدیه به شرح ذیل است:
با ثبت سفارش هر سی صفحه(جایگزین پنجاه صفحه)شش صفحه(جایگزین پنج صفحه) از ما هدیه بگیرید و رایگان تایپ میکنیم و یا براتون پاورپینت میسازیم.

مهلت محدود و این هدیه تکرار نشدنی 
پس دست بجنبون روی لینک کلیک کن 
و سفارش بده .
https://www.instagram.com/taip_arzan/
 فقط و فقط تا پایان
نوبت دهی سفارت سوئد 2020

سفارت سوئد سال به سال ، ماه  به ماه وقت ویزا برای ارائه مدارک میدهد

گرفتن وقت ویزا کار سختی هست بخاطر اینکه فرمش خیلی مهمه ، هزینه ویزا باید با مستر کارت باشه ، و اینکه وقتا معلوم نی کی باز میشه
کی بسته میشه

پس بهترین کار اینه که بدید به آژانسای مسافرتی
البته آژانسام گرون میگیرند من یه وب سایت پیدا کردم لینکش رو پایین میزام
اینا همه کارا رو درست و حرفه ای انجام میدن

سفارت سوئد در ماه های زیر وقت میدهد

نوبت دهی سف
 انقد دندون رو جیگر گذاشتم که جیگرم خون شد.. انگار خدا واقعاً یه سریا رو بیشتر دوست داره ... نوبت ما کی میرسه پس؟ فقط خوشحالی بقیه رو ببینیم، باهاشون خوشحال باشیم که نوبت ما هم میرسه، اصلا ما تو این صف هستیم که نوبتمون برسه؟ خدا خدای ما هم هست ... ولی من جوجه اردک زشتشم .Are:'(
نامه های من به تو
برتر از منند...برتر از تو
زیرا نور
برتر است از چراغ
شعر
برتر از دفتر
بویه
برتر از لبها
نامه های من به تو
پر اهمیت تر از تو
از من
آنها تنها گواهانی هستند
که دیگران در آن
زیبایی تو را
و دیوانگی مرا
خواهند یافت
شعر از نزار قبانی
نامه های من به تو
برتر از منند...برتر از تو
زیرا نور
برتر است از چراغ
شعر
برتر از دفتر
بوسه
برتر از لبها
نامه های من به تو
پر اهمیت تر از تو
از من
آنها تنها گواهانی هستند
که دیگران در آن
زیبایی تو را
و دیوانگی مرا
خواهند یافت
شعر از نزار قبانی
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد. از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
با حلول ماه مبار ک رمضان اقدامات ذیل انجام شد 
1-انجام امور تبلیغی شامل تهیه ونصب احادیث وآیات در مورد فواید روزه گرفتن 
2-سخنرانی مدیر ومعاون پرورشی در خصوص برکات روحی وجسمانی روزه گرفتن 
3-قرائت مقاله در مراسم آغازین با موضوع روزه وخواص آن 
4-اختصاص موضوعات انشاء کلاسها با هماهنگی دبیران محترم ادبیات استاد اسیوند و...
5-بیان احکام روزه ومسائل عبادی در مراسم آغازین 
6-پاسخ گویی به سئوالات دانش آموزان در مراسم آغازین وزنگهای استراحت در مورد ر
روزای بعد امتحان رو دوست دارم، به چند دلیل. یکی این که فی النفسه "روز بعد امتحان" شیرینه بدون هیچ افزودنی! دوم این که تو دوره امتحانات، خونه به فاجعه آمیزترین حالت خودش میرسه و همش اینو به خودم میگم "تحمل کن ارکیده، ۲ روز دیگه تموم میشه، همه جا رو میسابیم!" و بعد امتحانات، دلم حال میاد! همه جا برق میافته. سوم این که وقت بایگانی جزوات و کتاب های درسیه‌‌، و کیفش از وصف خارجه :)) مورد آخرم این که، تابستونه... خدای من! تابستون شیرین و گرم و کلافه کننده!
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چند سالی است امتحانات نهایی دانش‌آموزان به بازاری برای کسب درآمد توسط افراد فرصت طلب تبدیل شده است. بازاری که با سوءاستفاده از نوجوانان کشور به بهانه فروش امتحانات نهایی، درآمدهایی را نصیب برخی افراد می‌کند.
این شبکه‌ها که عمدتا در فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی یا اینستاگرام فعالیت می‌کنند، صبح روز امتحان سوالات را به دست مشتریان خود می‌رسانند و برای خرداد ۹۷ فعالیت آنها برای تبلیغات و بازا
بسمه تعالی
خلاصه دوجلسه دی ماه شورای دانش آموزی آموزشگاه نیایش  که در تاریخ های 98/10/1 و 98/10/22 در نماز خانه آموزشگاه برگزار شد ، از این قرار می باشد :
1) با توجه به فصل امتحانات انجمن علمی آموزشی و مهارتهای زندگی برآن شدیم که علاوه بر ارائه مطالب مشاوره ای تغذیه ، چگونگی بهبود مطالعه ، ساعات خواب و ....... را در مراسم صبحگاه ، اختصاص ساعات تفریح به مطالعه ، و برقراری کلاس های کمک درسی ، و کمک  دانش آموزان قوی تر در دروس مشکل و......
2) برنامه ریزی جهت برگ
اطلاعیه سامانه سجا در امر مدارک لازم جهت نام نویسی مدرسه های شاهد 97-98
نام نویسی مدرسه های شاهد 97-98 تا یکسری روز دیگر آغاز میشود به اطلاع میرسانیم درپی تکثیر اطلاعیه سامانه سجا شاهد به اطلاع همه علم آموزان و اولیا گرامی می‌رسانیم نام نویسی در مبنا های اولیه ابتدایی – ششم به هفتم و نهم به دهم از سوم خرداد سال 97 مقدمه میشود و همه علم آموزان باید ضمن فراهم کردن مدارک لازم جهت نام نویسی مدرسه های شاهد 97-98 از روش سامانه نام نویسی سجا شاهد به آدرس saj
بسمه تعالی
جلسه در نماز خانه آموزشگاه در ساعت 11 برگزار شدهکه مصوبات جلسه از این قرار است:
1- با توجه به فصل امتحانات انجمن مهارتهای زندگی و انجمن علمی و آموزشی تهیه تراکت و نصب در سالن امتحانات و پانل ها جو را برای دانش آموزان مساعد کردند .همچنین اختصاص بخش دانستنی های صبحگاه به مواردی از جمله تغذیه مناسبت فصل امتحانات ، موارد بهداشتی ، زمان مطالعه ، زمان خواب و ......
1- با توجه به در پیش بودن 9 دی روز بصیرت کلیه اعضای شورای دانش آموزی اعلام آمادگ
سلام و با عرض خسته نباشید. یکی از دانش آموزان دهم  شاخه فنی و حرفه ای از بعد از امتحانات نوبت اول دیگه مدرسه نمیاد و میگه دیگه قصد ادامه تحصیل نداره به نظرتون باید براش توی سناد ترک تحصیل بزنم یا اینکه در امتحانات نوبت دوم غیبت غیر موجه براش بزنم؟((شایگان از همدان))

با سلام خدمت همکار محترم
طبق آیین نامه آموزشی برای دانش آموز پایه دهم که بعد از نوبت اول و قبل از نوبت دوم ترک تحصیل می کند می توان ترک تحصیل زد ولی در مورد این قسمت آیین نامه برخی
ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به اطلاع می رساند به منظور تسهیل حضور دانش‌آموزان در مراسم تشییع و مجالس ترحیم این مجاهد فی سبیل‌الله و الگوی تمام عیار هویت اسلامی، ایرانی و انقلابی و همرزمان شهیدش، امتحانات روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 16 و 17 دی لغو شده و به ترتیب به روزهای شنبه و یکشنبه 21 و 22 دی ماه موکول می شود.
ومن ا... التوفیق
مادر امشب میگفت کاش سنم کمتر بود.مثلا چهل سال یا پنجاه سال :(.یعنی چی تو ذهنش گذشت که اونو گفت؟؟؟چه حسرت هایی رو یدک کشیده؟؟
 دیدن پیر شدن پدر مادرا یکی از باگ های بزرگ زندگیه.
+تو هم عجله نکن.نوبت تو هم میشه.تو هم میشه که میگی ای کاش جوون تر بودم و فلان مهارتو یاد میگرفتم.کاش جوون تر بودم و نمازامو اول وقت میخوندم.الان دیگه اصن حسش نیست....نوبت تو هم میشه

لیگ برتر پرتغال
شاید با ورود بازیکنان ایرانی مانند مهدی طارمی به تیم ریو آوره و یا عابدزاده و مهرداد محمدی به لیگ برتر پرتغال، با این لیگ کمی بیشتر آشنا شده باشیم اما باید در نظر داشته باشید که لیگ برتر پرتغال از لیگ های مشهور اروپا است و در بین ده لیگ برتر اروپا قرار دارد.
سازمان لیگ فوتبال پرتغال زیر نظر یوفا به فعالیت خود ادامه می دهد و قوانین و مقررات این لیگ تحت استاندارد های یوفا قرار دارد و به همین دلیل بازی های لیگ برتر پرتغال هموار
اطلاعیه /بروز رسانیبا توجه به برودت هوا و بارش برف فردا شنبه 28 دی ماه وضعیت تعطیلی مدارس در نوبت #صبح به این شرح می باشد.#میاندواب و #مرحمت_آباد: مدارس ابتدایی شهری و روستایی  #تعطیل#خوی : ابتدایی و دوره اول متوسطه شهری و روستایی تعطیل/بخش #قطور تمامی مدارس #تعطیل#سلماس :ا#بتدایی شهری و روستایی و بخش کوهسار تمامی مدارس  #تعطیل#بوکان؛ شروع تمامی مدارس  در نوبت صبح با #یک_ساعت_تاخیر#اشنویه: شروع مدارس #ابتدایی در نوبت صبح با #یک_ساعت_تاخیر
اداره اطل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها